فهرست سایت
سبد خرید شما

دماسنج

دماسنج دیجیتالی زیر زبانی اکیومد مدل TK120
استعلام موجودی
زمان‌هایی وجود دارد که ناگهان متوجه بالا رفتن ناگهانی دمای بدن خود یا عزیزان‌تان می‌شوید. در این زمان استفاده از یک ترمومتر یا دماسنج دقیق که میزان دمای بدن را نشان دهد، می‌تواند کمک کند تا اقدامات لازم را به موقع انجام دهید. در همین راستا، دماسنج دیجیتالی اکیومد در عرض 60ثانیه دمای بدن شما را انداز..
195,000تومان
قیمت بدون مالیات:195,000تومان
دماسنج غیرتماسی FT100 بیورر-Beurer
ارسال رایگان استعلام موجودی
دماسنج غیرتماسی یک مدل از دستگاه‌های اندازه گیری دما است که برای اندازه گیری دمای بدن، سطوح و محیط استفاده می‌شود. این مدل دماسنج‌ها با استفاده از یک سنسور الکتریکی LED به نام سنسور مادون قرمز یا IR (Infrared) دمای بدن یا سطح مورد نظر را به وسیله امواج گرمایی ساطع شده از بدن یا سطح دریافت می‌کنند و ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
دماسنج و رطوبت سنج HM 16 بیورر-Beurer
ارسال رایگان استعلام موجودی
کنترل دمای محیط برای مکان‌هایی مثل مراکز درمانی‌، بیمارستانی، آزمایشگاه‌ها و اتاق کودکان بسیار مهم است. علاوه بر کنترل دما، کنترل کردن رطوبت این مکان‌ها هم به دلیل نگهداری از افراد حساس و داروها،اهمیت زیادی دارد. دماسنج و رطوبت سنج بیورر مدل HM 16 یک دماسنج بسیار دقیق است که دما را در بازه 0 تا 50 د..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
دماسنج چوبی محیطی 2MD
ارسال رایگان استعلام موجودی
دماسنج چوبی 2MD ساده­ ترین و راحت‌­ترین وسیله برای اندازه­ گیری دما است. با استفاده از این دماسنج می­توان دما را به فارنهایت و سانتی­‌گراد اندازه­ گیری کرد. دماسنج 2MD می­تواند دمای بین 30- تا 50+ درجه سانتی­گراد و 20- تا 120+ درجه فارنهایت را اندازه­ گیری کند. از یک قسمت فلزی در دماسنج استفاده شده ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
دماسنج ۲ کاره FT65 بیورر-Beurer
ارسال رایگان استعلام موجودی
دماسنج طبی یک دستگاه‌ اندازه گیری دما است که برای اندازه گیری دمای بدن و سطوح استفاده می‌شود. این مدل دماسنج‌ها با استفاده از یک سنسور الکتریکی LED به نام سنسور مادون قرمز یا IR (Infrared) دمای بدن یا سطح مورد نظر را به وسیله امواج گرمایی ساطع شده از بدن یا سطح اجسام دریافت می‌کنند و پس از پردازش و ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)