فهرست سایت
سبد خرید شما

درباره ما

دباره خاکباز مدیکال

تجهیزات پزشکی خاکباز، نگاهی نو به سلامتی

تجهیزات پزشکی خاکباز ، به عنوان یک شرکت تولیدکننده معتبر، به طراحی، تولید و توزیع محصولات پیشرفته و با کیفیت در صنعت تجهیزات پزشکی میپردازد. ما با سال‌ها کسب تجربه در این حوزه، به عنوان پیشرو در ارائه تجهیزات پزشکی نوین، بهبودی در سیستم‌های بهداشتی و درمانی را هدف اصلی خود قرار داده‌ایم.


محصولات متنوع ما شامل:


ترالی‌های بیمارستانی و اورژانس:

ترالی‌های بیمارستانی و اورژانس با کیفیت و استحکام بالا، به منظور انتقال امن و موثر بیماران در محیط‌های بیمارستانی و اورژانسی تولید می‌شوند.


ترالی‌های زیبایی:

با تمرکز بر راحتی و عملکرد بیمارستان‌ها و مراکز زیبایی، ترالی‌های زیبایی با طراحی شیک و عملی را به بازار عرضه می‌کنیم.


تخت‌های بیمارستانی و معاینه:

تخت‌های بیمارستانی ما با رعایت اصول ارگونومیک و نیازهای بیماران، جهت بهبود کارایی پرسنل پزشکی و افزایش راحتی بیماران طراحی می‌شوند.


انواع تخت‌های سه‌شکن و دوشکن:

تخت‌های سه‌شکن و دوشکن با طراحی مدرن و قابلیت‌های تنظیمی منحصر به فرد، به منظور بهینه‌سازی محیط‌های درمانی و عملکرد پزشکی تولید می‌گردند.


تخت‌های زیبایی و پوست و مو:

تخت‌های متخصص برای مراکز زیبایی و متخصصان پوست و مو، با هدف ارائه خدمات با کیفیت و موثر در این حوزه طراحی می‌شوند.


علاوه بر محصولات اصلی، ما ارائه‌دهنده خدمات تجهیز مطب‌های پزشکی و زیبایی، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی هستیم. تیم متخصص و حرفه‌ای ما با بهره‌گیری از دانش فنی و تجارب برجسته، به شما کمک می‌کند تا تجهیزات مناسب با نیازها و بودجه‌ی شما را انتخاب کنید.هدف ما ارائه‌ی راهکارهایی هوشمندانه و نوآورانه است که به بهبود عملکرد و کیفیت درمان و مراقبت‌های پزشکی کمک می‌کند.

ما در خاکباز مدیکال به عنوان یک شرکت پخش کننده تجهیزات پزشکی، دستگاه‌های پزشکی مدرن، لوازم مصرفی پزشکی و ابزار و تجهیزات جراحی نیز در اختیار شما قرار می‌دهیم و با همکاری با برندهای برجسته و تأمین محصولات با کیفیت، اطمینان حاصل می‌کنیم که نیازهای شما به بهترین شکل ممکن تأمین می‌شود.

تجهیزات پزشکی خاکباز همواره در خدمت شماست و همراهی‌تان در بهبود سیستم‌های بهداشتی و ارتقاء سلامت جامعه را با افتخار بر عهده دارد. از همکاری با شما سپاسگزاریم و منتظر فرصتی برای به اشتراک گذاشتن ایده‌ها و نیازهای شما هستیم.