فهرست سایت
سبد خرید شما

ترالی پانسمان

ترالی پانسمان
ترالی پانسمان
ارسال رایگان استعلام موجودی
```html ترالی پانسمان - خرید و بررسیترالی پانسمانمقدمه ترالی پانسمان یکی از ابزارهای ضروری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی است که به منظور حمل و نقل و نگهداری تجهیزات پزشکی و پانسمان استفاده می‌شود. این وسیله به پرستاران و پزشکان کمک می‌کند تا به راحتی و با سرعت..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
ترالی پانسمان ATP10203
ارسال رایگان استعلام موجودی
```html ترالی پانسمان ATP10203ترالی پانسمان ATP10203 ترالی پانسمان ATP10203 یکی از ابزارهای ضروری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی است که به بهبود کارایی و سرعت در انجام پانسمان کمک می‌کند. این ترالی با طراحی مدرن و کارآمد، تمامی نیازهای پرستاران و پزشکان را در انجام ف..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
ترالی پانسمان دو کشو رویه استیل
استعلام موجودی
```html ترالی پانسمان دو کشو رویه استیلترالی پانسمان دو کشو رویه استیلمقدمه ترالی پانسمان دو کشو رویه استیل یکی از ابزارهای ضروری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی است. این ترالی با طراحی منحصر به فرد خود، به بهبود فرآیند پانسمان و نگهداری تجهیزات پزشکی کمک می‌کند..
2,385,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,385,000تومان
ترالی پانسمان دوطبقه رویه استیل
استعلام موجودی
```html ترالی پانسمان دوطبقه رویه استیلترالی پانسمان دوطبقه رویه استیلمقدمه ترالی پانسمان دوطبقه رویه استیل یکی از ابزارهای ضروری و کارآمد در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها است. این ترالی با طراحی مناسب و کیفیت بالا، به بهبود فرآیندهای درمانی و افزایش کارایی کادر ..
999,000تومان
قیمت بدون مالیات:999,000تومان
ترالی پانسمان سه کشو رویه استیل
استعلام موجودی
```html ترالی پانسمان سه کشو رویه استیلترالی پانسمان سه کشو رویه استیلمقدمه ترالی پانسمان سه کشو رویه استیل یکی از ابزارهای ضروری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی است که به منظور نگهداری و حمل وسایل پانسمان و تجهیزات پزشکی استفاده می‌شود. این ترالی با طراحی خاص و..
2,495,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,495,000تومان
ترالی پانسمان سه کشو رویه فایبر
استعلام موجودی
```html ترالی پانسمان سه کشو رویه فایبرترالی پانسمان سه کشو رویه فایبرمقدمه ترالی پانسمان سه کشو رویه فایبر یکی از تجهیزات ضروری در بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و مراکز درمانی است. این ترالی با طراحی مدرن و کاربردی خود، به پرسنل پزشکی کمک می‌کند تا ابزارها و موا..
2,780,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,780,000تومان
ترالی پانسمان چرخ دار ساده
استعلام موجودی
```html ترالی پانسمان چرخ دار سادهترالی پانسمان چرخ دار سادهمقدمه ترالی پانسمان چرخ دار ساده یکی از ابزارهای ضروری در بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و مراکز درمانی است. این وسیله به کادر پزشکی کمک می‌کند تا به سرعت و با کارایی بالا، خدمات پانسمان و مراقبت‌های اولیه را به بیماران..
999,000تومان
قیمت بدون مالیات:999,000تومان
ترالی پانسمان یک کشو رویه استیل
استعلام موجودی
```html ترالی پانسمان یک کشو رویه استیلترالی پانسمان یک کشو رویه استیل مقدمه ترالی پانسمان یک کشو رویه استیل یکی از ابزارهای ضروری و کارآمد در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها است. این ترالی با طراحی منحصر به فرد و کیفیت بالا، به کادر درمانی کمک می‌کند تا فرآیند ..
1,950,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,950,000تومان
ترالی پانسمان یک کشو رویه فایبر
استعلام موجودی
```html ترالی پانسمان یک کشو رویه فایبرترالی پانسمان یک کشو رویه فایبرمقدمه ترالی پانسمان یک کشو رویه فایبر یکی از ابزارهای ضروری و کارآمد در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها است. این ترالی با طراحی منحصر به فرد و کیفیت بالا، به پرسنل پزشکی کمک می‌کند تا فرآیندهای پ..
2,200,000تومان
قیمت بدون مالیات:2,200,000تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)